Listy do samej siebie.....
niedziela, 4 marca 2012
Ja wiem...każdy tak ma, że czuje się niepotrzebny, samotny, zagubiony...
Tylko dlaczego coraz częściej ja tak się czuję?
piątek, 2 marca 2012
Nic. Nic. Nic. Bezsens.
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)