Listy do samej siebie.....
niedziela, 4 marca 2012
Ja wiem...każdy tak ma, że czuje się niepotrzebny, samotny, zagubiony...
Tylko dlaczego coraz częściej ja tak się czuję?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz